Eskişehir Kampüs Nakliyat

Hizmetlerimiz

Eskişehir Ucuz Ev Taşıma

Eskişehir, öğrenci nüfusunun en yoğun olduğu şehirlerden biri. Her yıl binlerce yeni öğrencinin tercihler sonucunda yerleştiği bu şehirde ara tatil dönemlerinde tüm öğrencileri yoğun bir taşınma telaşı sarar.


Yurt veya apart değişikliği yapan öğrencilerin yanında eve taşınan veya olan evini farklı adrese taşıyan binlerce öğrenci olur. Bu dönemlerde öğrencilerin en büyük sorunlarından biri de güvenilir ve ucuz bir nakliyatçı bulabilmektir.

Herhangi bir marka adı altında olmadan taşıma işi yapan birçok araç olsa da bu araçlarla eşyaların yeni yerine sorunsuz taşıması garanti edilemez. Eskişehir Campüs Nakliyat, deneyimli personelleri ile tüm bu sorunları ortadan kaldırarak profesyonel bir hizmet sağlar.

İlk başta kalitesinden ödün vermeyen firmamız öğrenciler için şehrin en uygun fiyatlarında nakliye hizmeti sağlar.

Araçlarımız tam anlaşılan günde ve saatte adresinizde olur, eşyalarınız aracımıza yüklenir ve yeni adrese ulaştırılır. Bekletmek veya habersiz bir şekilde taşınmayı iptal etmek gibi etik dışı davranışlardan hiçbiri ekibimiz tarafından sergilenmez. Eşyalar tam taahhüt edilen tarih ve saatte güvenli bir şekilde yeni adresine ulaşmış olur.

 

 

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım